اولین جلسه هیئت مدیره انجمن بچه های شهر باربد

اولین جلسه هیئت مدیره انجمن بچه های شهر باربَد جهت بالا بردن سطح فعالیت ها و رفع مشکلات انجمن با حضور نماینده محترم مردم شهرستان جهرم در مجلس جناب آقای دکتر رضایی و شهردار محترم جناب آقای مهندس بهمنی و رئیس میراث فرهنگی شهرستان جناب آقای عادل پور و رئیس شورا اسلامی جهرم جناب آقای واقفی و اعضای هیئت مدیره انجمن بچه های شهر باربَد در ساعت ۳۰/۱۷ روز پنج شنبه مورخ ۱۲/۲/۹۲ در مرکز جهرم شناسی (کتابخانه جهرم شناسی) برگزار شد.

آقای مازیار الطافی دبیر انجمن ، پیشینه و فعالیت های انجام شده توسط این انجمن را برای حضار اعلام کرد.او در ادامه کفت که مهمترین و شکیل ترین فعالیت انجمن در نوروز ۹۲ اهدای سوغات جهرم به مسافران نوروزی و حضور در غار سنگ اشکن و راهنمایی مسافران بوده است. الطافی در ادامه به اهداف کلی انجمن اشاره کرد و در پایان صحبت های خود به مشکلات انجمن اشاره کرد.

جناب آقای دکتر رضایی در ادامه صحبت تمامی دوستان به این اشاره کرد که این انجمن باید تمام توان خود را به شناخت باربد گذاشت و از باربد دفاع کرد نماینده مردم در مجلس اعلام کرد که باربد باید به مردم جهرم معرفی شود. این انجمن باید سمینار و همایش در سطح شهر و ملی برگزار شود و باید روی باربد کار کند. دکتر رضایی در ادامه گفت که انجمن بچه های شهر باربد یک هسته محرک برای برپایی همایش باربد شناسی هستند و این انجمن پتانسیل بالای در ادامه همایش دارند.

sam_3575

sam_3579

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *