نشست صمیمی اعضای انجمن بچه های شهرباربد بامعاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان جهرم

به گزارش روابط عمومی انجمن بچه های شهرباربد نشست صمیمی اعضای انجمن بچه های شهرباربد و دستندرکاران دومین سوگواره سراسری عکاسی آئین های خاص محرم و اربعین بامعاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان جهرم در پنجشنبه مورخ ۹/۱۰/۹۵ در دفتر فرماندار ویژه شهرستان جهرم برگزار گردید.

مازیار الطافی مدیر عامل انجمن بچه های شهر باربد در ابتدا گزارش کوتاهی در خصوص اختتامیه سوگواره بیان کردند و در ادامه به مشکلات انجمن پرداختند. الطافی در ادامه صحبت هایشان از آمادگی انجمن جهت همکاری با ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان جهرم در نوروز ۹۶ خبر داد. در ادامه تعدادی از اعضای انجمن، دیگر مشکلات انجمن را به گوش فرماندار ویژه شهرستان جهرم رساندند.
علیرضا صحرائیان معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان جهرم از دستدرکاران و اعضای انجمن بچه های شهر باربد تشکر ویژه ای جهت برگزاری دومین سوگواره سراسری آئین های خاص محرم و اربعین کردند و افزودن این برنامه کاری بزرگ ، ارشمندی و بی سابقه ای بود. برگزاری این سوگواره کار ملی و شاخصی در شهرستان بود و مثل همیشه اسم جهرم را بلند آوازه کرد .
وی افزود بزرگترین خدمتی که انجمن بچه های شهر باربد می تواند به شهرستان جهرم کنند جذب گردشگر ، معرفی آثار باستانی و گردشگری ، جذب توریست ، همکاری در ستاد تسهیلات نوروزی و معرفی مهمان نوازی جهرمی ها به هم وطنان عزیز است .

در پایان از جناب آقای اسدی مدیر آتلیه عنوان و آتلیه باربد ، جناب آقای سلیمی به نمایندگی از هیئت ام البنین (خوزستانی های جهرم) و تعدادی از دستندرکاران سوگواره تقدیر و تشکر به عمل آمد.

*تصاویر در کانال تلگرام انجمن بچه های شهر باربد

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *